SON DAKİKA | A Milli Futbol Takımı yurda döndü! ‘Finalde olmayı hak ediyorduk’

2024 Avrupa Şampiyonası’na çeyrek finalde veda eden A Milli Futbol Takımı’nı taşıyan uçak İstanbul Havaalanı’na iniş yaptı.

A Milli Futbol Takımı, İstanbul’da!

00:46 08 Temmuz 2024

MERT GÜNOK SORU ALMADI

A Milli Futbol Takımı’nın tecrübeli file bekçisi Mert Günok, havaalanından ayrıldı. Mert Günok kendisine sorulan sorulara cevap vermedi.

00:41 08 Temmuz 2024

“FİNALDE OLMAYI HAK EDİYORDUK”

Basın mensuplarına demeç veren Uğurcan Çakır, “Bizim açımızdan güzel bir turnuva geçti. Finalde olmayı hak ediyorduk. Ülkemizi bir nebze mutlu ettiysek ne mutlu bize. Gerçekten herkes elinden geleni yaptı. İnşallah bu günlerden ders çıkarıp ileriye daha iyi bakacağız” dedi.

00:39 08 Temmuz 2024

MONTELLA AÇIKLAMA YAPMADI

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve Selçuk Şahin havaalanından ayrıldı. A Milli Futbol Takımı’nda teknik heyet herhangi bir açıklama yapmadı.

00:39 08 Temmuz 2024

“ŞANSSIZDIK”

Samet Akaydin şu ifadeleri kullandı:

“Gerçekten daha iyi yerlerde olabilirdik. Şanssızdık biraz, iyi bir mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum, inanılmaz bir destek vardı Almanya’da bize. Bazı şeylerin özetini göstermiş olduk. İnşallah daha güzel şeyler yapacağız önümüzdeki Dünya Kupası’nda. Bizim hedefimiz daha yüksekti. Şanssızdık bence, daha iyisini yapabilirdik.”

00:39 08 Temmuz 2024

SAMET’TE BANDAJ GÖZLEMLENDİ

Samet Akaydin ve İsmail Yüksek kendilerini bekleyen özel araçlarla havaalanından ayrıldı. Samet Akaydin’in bileğinde bandaj olduğu gözlemlendi.

00:38 08 Temmuz 2024

“DAHA BÜYÜK BAŞARILAR YAKALAYABİLİRİZ”

A Milli Futbol Takımı’nın tecrübeli file bekçisi Uğurcan Çakır havaalanı çıkışında konuştu. Uğurcan Çakır açıklamasında, “Bu turnuvada güzel performans sergilediğimizi düşünüyorum. Çok genç, çok yetenekli futbolcular bu kadroda ve iyi bir jenerasyon yakaladığımı düşünüyorum. İnşallah bundan daha büyük başarılar yakalayabiliriz” dedi.

00:38 08 Temmuz 2024

MUSTAFA ERÖĞÜT AYRILDI

TFF Başkan Vekili Mustafa Eröğüt de şahsi aracıyla havaalanından ayrıldı.

Canlı Anlatım Özeti

  • MERT GÜNOK SORU ALMADI
  • “FİNALDE OLMAYI HAK EDİYORDUK”
  • MONTELLA AÇIKLAMA YAPMADI
  • “ŞANSSIZDIK”
  • SAMET’TE BANDAJ GÖZLEMLENDİ
  • “DAHA BÜYÜK BAŞARILAR YAKALAYABİLİRİZ”
  • MUSTAFA ERÖĞÜT AYRILDI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir