Beats Solo Buds Kulak İçi Kulaklık Tanıtıldı, Özellikleri ve Fiyatı

Apple’ın Beats markası, yeni Beats Solo 4 kulak üstü kulaklığının yanı sıra Beats Solo Buds kulak içi kulaklığını da duyurdu. Peki, Beats Solo Buds özellikleri ve fiyatı nasıl?

Beats Solo Buds, özel olarak oluşturulmuş bir akustik mimariye ve tam uyum için dört kulaklık ucu boyutu seçeneğiyle ergonomik bir tasarım sunuyor. Beats Solo Buds’ta aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor ancak ses kalitesini artırmak için pasif ses yalıtımı mevcut Gelişmiş gürültü öğrenme algoritmasıyla eşleştirilen özel mikrofon tasarımı, daha iyi çağrı kalitesi sağlamaya yardımcı oluyor.

Kulak içi kulaklık yeniden şarj edilmeye gerek kalmadan 18 saate kadar oynatma olanağı sunuyor. Bunun herhangi bir Beats kulaklık için en uzun pil ömrü olduğuna dikkat çekiliyor. Pil ömrü bittiğinde ise güç kaynağı bulunması gerekecek. Ürünün kutusu herhangi bir şarj özelliğine sahip değil.

Şarj bittiğinde kutudaki USB-C bağlantı noktasına bir güç kaynağı bağlamak yeterli olacak. Hatta bir iPhone 15 üzerinden bile şarj mümkün. Fast Fuel özelliği iPhone 15 ile yalnızca beş dakikalık şarj sayesinde 1 saatlik oynatma süresi sağlayacak.

Solo Buds tek dokunuşla eşleştirme, cihazlar arasında otomatik kurulum ve Apple’ın Bul ve Android’in Cihazımı Bul desteği ile iOS ve Android arasında entegrasyona olanak tanıyan özel bir Beats çip platformu içeriyor. Kulaklıklardaki Beats ‘b” düğmeleri, müzik ve telefon görüşmesi kontrolleri, sesli asistanın etkinleştirilmesi ve ses seviyesi kontrolü dahil olmak üzere çeşitli işlevler için yapılandırılabiliyor.

Beats Solo Buds Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Beats Solo Buds Haziran ayında Mat Siyah, Fırtına Grisi, Aurora Mavisi ve Şeffaf Kırmızı renk seçenekleri ile 3.799 TL fiyat etiketi üzerinden kullanıcılarla buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x